Közigazgatási Reformprogramok Országos Szakmai Konferenciája

A Miskolci Egyetem lesz az újabb állomása a Közigazgatási Reformprogramok Országos Szakmai Konferenciasorozatának. A szakkonferencia ezúttal az elektronikus közigazgatás alkalmazásának lehetőségeivel és elkerülendő kockázataival foglalkozik egyebek mellett az e-közigazgatás aktuális kérdéseit, fejlesztésének miskolci eredményeit és lehetőségeit, valamint az e-közigazgatás speciális területeit részletező előadások révén.

A szakkonferencia témája:

„Az elektronikus közigazgatás alkalmazásának lehetőségei és elkerülendő kockázatai"


Időpontja: 2009. március 31.


Fővédnökei:

Dr. Baja Ferenc - Államtitkár, Infokommunikációért felelős kormánybiztos
Prof. Dr. Patkó Gyula - Miskolci Egyetem rektora
Prof. Dr. Szabó Miklós - Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar dékánja

 

A Közigazgatási Reformprogramok Országos Szakmai Konferencia sorozat az Európai Unió és a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség támogatásával kerül megrendezésre.

 

A szakkonferencia szervezői:

Miniszterelnöki Hivatal
Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar
Magyar Közigazgatási Kar Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Tagozata
Jogi Informatikai Társaság

 

A KONFERENCIÁN VALÓ RÉSZVÉTEL INGYENES!


Jelentkezni lehet a http://www.jogikar.uni-miskolc.hu/konferencia/ címen történő regisztrálással.

 

Miskolci Egyetem

 

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon! MCOnet Fórum