Közigazgatási Reformprogramok Országos Szakmai Konferenciája
A Miskolci Egyetem lesz az újabb állomása a Közigazgatási Reformprogramok Országos Szakmai Konferenciasorozatának. A szakkonferencia ezúttal az elektronikus közigazgatás alkalmazásának lehetőségeivel és elkerülendő kockázataival foglalkozik egyebek mellett az e-közigazgatás aktuális kérdéseit, fejlesztésének miskolci eredményeit és lehetőségeit, valamint az e-közigazgatás speciális területeit részletező előadások révén.
A szakkonferencia témája:
„Az elektronikus közigazgatás alkalmazásának lehetőségei és elkerülendő kockázatai"
Időpontja: 2009. március 31.
Fővédnökei:
Dr. Baja Ferenc - Államtitkár, Infokommunikációért felelős kormánybiztos
Prof. Dr. Patkó Gyula - Miskolci Egyetem rektora
Prof. Dr. Szabó Miklós - Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar dékánja
A Közigazgatási Reformprogramok Országos Szakmai Konferencia sorozat az Európai Unió és a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség támogatásával kerül megrendezésre.
A szakkonferencia szervezői:
Miniszterelnöki Hivatal
Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar
Magyar Közigazgatási Kar Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Tagozata
Jogi Informatikai Társaság
A KONFERENCIÁN VALÓ RÉSZVÉTEL INGYENES!
Jelentkezni lehet a http://www.jogikar.uni-miskolc.hu/konferencia/ címen történő regisztrálással.
Miskolc Online - mison.hu
