Labdarúgó Emléktorna
Nyolc csapat, köztük a DVTK és a Vasas részvételével teremtornát rendez január 17-én, szombaton az Abaújszántó VSE.
Az eseményre Miskolcon, a Városi Sportcsarnokban kerül sor. A viadallal a közelmúltban elhunyt sportbarátok - Bodnár László, a Mádi SE elnöke, szponzora; Juhász Tibor, a Szerencs Sportközpont volt igazgatója; Lippai Lajos volt bőcsi polgármester, a sportkör egykori elnöke; Trombitás István, az Abaújszántó korábbi játékosa - emléke előtt tisztelegnek.
[Forrás: miskolc.hu]