Lakóház égett ki Borsodgeszten - egy halott [Borsod megye - Borsodgeszt - Tűz]
[Borsod megye - Borsodgeszt - Tűz] - Kiégett egy lakóház Borsodgeszten csütörtökre virradóra, az oltás során a tűzoltók egy holttestre bukkantak - mondta el László Antal, a Borsod megyei katasztrófavédelmi igazgatóság ügyeletese az MTI-nek; a rendőrség tájékoztatása szerint a férfi halálát ágyban dohányzás okozta.
Egyedné Novodonszki Éva, a Borsod megyei rendőr-főkapitányság szóvivője közölte: a hajnali órákban csaptak fel a lángok a lakatlan épületben, ahol gyakran meghúzta magát egy 60 éves, helyi, hajléktalan férfi.
Hozzátette: az elsődleges adatok szerint idegenkezűség, bűncselekmény nem merült fel. A férfi feltehetően ágyban dohányzott, ez okozta a tüzet.
A mezőkövesdi rendőrkapitányság közigazgatási eljárás keretében vizsgálja az esetet.
[Forrás: MTI, Miskolci Napilap]
Szólj hozzá a fórumon!
Képeslapküldő – Miskolc: Küldjön képeslapot ismerősének!
Miskolc Online még több hírrel: www.mison.hu
Miskolc Online webcím és linkajánló: miskolclink.mconet.biz