Lakóház égett ki Borsodgeszten - egy halott [Borsod megye - Borsodgeszt - Tűz]

[Borsod megye - Borsodgeszt - Tűz] - Kiégett egy lakóház Borsodgeszten csütörtökre virradóra, az oltás során a tűzoltók egy holttestre bukkantak - mondta el László Antal, a Borsod megyei katasztrófavédelmi igazgatóság ügyeletese az MTI-nek; a rendőrség tájékoztatása szerint a férfi halálát ágyban dohányzás okozta.

 

Egyedné Novodonszki Éva, a Borsod megyei rendőr-főkapitányság szóvivője közölte: a hajnali órákban csaptak fel a lángok a lakatlan épületben, ahol gyakran meghúzta magát egy 60 éves, helyi, hajléktalan férfi.

 

Hozzátette: az elsődleges adatok szerint idegenkezűség, bűncselekmény nem merült fel. A férfi feltehetően ágyban dohányzott, ez okozta a tüzet.

A mezőkövesdi rendőrkapitányság közigazgatási eljárás keretében vizsgálja az esetet.


[Forrás: MTI, Miskolci Napilap]

 

 

 

 Szólj hozzá a fórumon! MCOnet Fórum

Képeslapküldő – Miskolc: Küldjön képeslapot ismerősének!

Miskolc Online még több hírrel:
www.mison.hu

Miskolc Online webcím és linkajánló:
miskolclink.mconet.biz