Ma folytatják a vízbe esett kisfiú keresését

Csak ma folytatják a Harica-patakba esett sajólászlófalvi kisfiú keresését.
A mentőcsapat vezetője szerint ugyanis a gyors sodrású vízben életveszélyes lett volna tegnap a további kutatás.
A nyolcéves kisfiú vasárap délután esett a megáradt és emiatt igen sebes folyású Harica patakba. A gyerek a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Sajólászló-falva mellett esett a vízbe, amikor meg akarta nézni, milyen hideg a patak. A mentésben részt vett a miskolci speciális mentőcsapat is, de az erős sodrás és a sötét miatt abba kellett hagyniuk a keresést. A mentést addig nem is tudják folytatni, amíg legalább egy métert nem apad a patak vízszintje.

Mobilpress - MCOnet

Szólj hozzá Te is a témához!