Még 10 napig lehet beadni a diákhitel kérelmeket
"Még 10 napig lehet beadni a diákhitel kérelmeket, méghozzá a régi nyomtatványokon, amelyeket a hónap közepétől kivonnak a forgalomból.
Őri András, a Diákhitel Központ kommunikációs igazgatója elmondta, hogy a szükséges íveket a nagyobb postahivatalokban vagy egyes bankokban lehet beszerezni. Akik 15-éig beadják hitelkérelmüket, június 15-én, egy összegben juthatnak hozzá a tavaszi félévre járó öt havi kölcsönükhöz."
(Forrás: www.radio.hu)
(Forrás: www.radio.hu)