Még tasakos vizet osztanak Miskolc egyes körzeteiben
Miskolcon hétfőn még tasakos vizet osztottak az érintett körzetekben és utcákban, mert a vezetékes ivóvíz ezeken a helyeken még mindig nem fogyasztható.
Az ÁNTSZ azonban közölte, hogy aki 10 percig forralja, már nyugodtan fogyaszthatja a vizet. Ha erre nincs mód, akkor a tasakos vízhez mindenki hozzájuthat. Mint ismeretes, az elmúlt napokban azért történt fertőzés a borsodi ivóvízhálózatban, mert a hatalmas esőzések baktériumokat és vírusokat mostak több karsztforrásba.
Mobilpress - MCOnet
Szólj hozzá Te is a témához!
Mobilpress - MCOnet
Szólj hozzá Te is a témához!