Megemlékezést tartott a miskolci KDNP
2011. február 24. csütörtök 17 órakor a Fráter György Katolikus Gimnázium aulájában emlékeztek a kommunizmus áldozatainak emléknapjára Miskolcon.

Az ünnepségen köszöntőt mondott Mariscsák István, a KÉSZ miskolci elnöke, megemlékező gondolatokat mondott Molnár Péter, a KDNP miskolci elnök-frakcióvezetője.
A megemlékezés vendége volt a 95 éves Olofsson Placid bencés szerzetes, akit a szovjet katonai bíróság 1946-ban a Szovjetunió munkatáboraiban letöltendő szabadságvesztésre ítélt, s a Gulágra internálták. Tíz évig szenvedett, de hazatért, s most, mint túlélő beszél a kommunizmus szörnyűségeiről.
A szervezők:

Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) Miskolc Városi Szervezete
Keresztény Értelmiségiek Szövetsége (KÉSZ) Miskolci Csoportja
Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség (IKSZ) Miskolc Városi Szervezete
Miskolci Kereszténydemokrata Egyesület
-kt-
Miskolc Online - mison.hu