Megnyitott a "camra"

Egyetemünkön adták át az ország második camera obscuráját május 28-án, csütörtökön.
A kortárs művészeti alkotás az Art-Universitas Program keretein belül jött létre. Fabricius Anna és Gyenis Tibor alkotásának célja a közösség formálásának segítése, s reményeik szerint a „camra" aktív szerepet tölt majd be a jövőben egyetemünk életében. A camera obscurát és a főépületen elhelyezett két nagyméretű fotográfiát bárki láthatja, s használhatja.


(Forrás: Miskolci Egyetem)


Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon! MCOnet Fórum