Megszűnik a Miskolc-kártya, de továbbra is lesznek kedvezmények!
Jelenlegi formájában az év végén lényegében megszűnik a Miskolc-kártya. a városi önkormányzat cégeit tömörítő Miskolc Holding Zrt. szerint azonban a jövő év elejétől egy új rendszer léphet életbe.

A Miskolc Holding nem fogadja el azt, hogy magánérdek felülírja a közérdeket, a Miskolc-kártya esetében a társaság szerint ez történt. A Miskolc-kártya

2011 végére a társaság kidolgozza és elérhetővé teszi a kedvezmények új rendszerét, amelyben a közösség és a város gazdasági érdekeit is figyelembe veszi. Így a miskolciaknak továbbra is jár majd kedvezmény!
Forrás: fidesz.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu