"Miskolc és a kerékpározás a XXI. században." - kétkerekű agyviharzás

A Mobilitás Heti rendezvények keretében kerül megrendezésre a Zöld Kapcsolat Egyesület és a Magyar Kerékpárosklub szervezésében egy másfél órás laza beszélgetés arról, mi a kerékpározás jövője Miskolcon. Álom és a valóság. Szocialista múlt és a kapitalista jelen.
Zöld életérzés és mikroszemcsék. A cél, hogy néhány nyugati minta ismertetése után (Koppenhága, Zürich stb.)bevonják az előadók a közönséget és közös brainstorming keretében egy új világot álmodjanak két keréken Miskolcra.

Művészetek Háza - Kávéház szeptember 18. 17 óra
Időpontként: szeptember 18, 17.00

Forrás:www.miskolctour.com (KVO)

-kt-

 

 

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon!