Miskolc: Félhavi kompenzációt fizet a Vízművek
Senkinek nem kell kérvényt írnia, vagy igényét bejelentenie.
A félhavi kompenzációt fizet a vízfertőzéssel érintett fogyasztóinak a Miskolci Vízművek. Senkinek nem kell kérvényt írnia, vagy igényét bejelentenie, a társaság a soron következő számlán írja jóvá a kompenzációt, vagyis engedi el a fizetendő összeg felét. A kft. ezt méltányosnak tartja, ugyanakkor felhívja a figyelmet arra, hogy csak azokban a körzetekben élők számíthatnak számlájuk felezésére, amelyek fertőzött víz került a hálózatba. A visszatérítés a vízfogyasztásra és a csatornadíjra egyaránt vonatkozik.
Mobilpress - MCOnet
Politikai fórum
Mobilpress - MCOnet
Politikai fórum