Miskolc is csatlakozott az európai akcióhoz


Miskolc Önkormányzata 2013-ban is csatlakozott az Európai Mobilitási Hét kezdeményezéshez, amelynek célja a figyelem felhívás a közlekedés okozta környezeti, és egészségi hatásokra, az ésszerű autóhasználatra, a közösségi és nem motorizált közlekedési eszközök előnyeire.




Idén szeptember 16. és 22. között rendezik az Európai Mobilitási Hetet, amihez Miskolc már tizenharmadik alkalommal csatlakozik. A számos kísérőprogramban részt vállal az önkormányzati, a civil és a gazdasági szektor is.

Európai Mobilitási Hetet


Miskolc Önkormányzata 2013-ban is csatlakozott az Európai Mobilitási Hét kezdeményezéshez



A rendezvénysorozat idei mottója ("Tiszta levegő – Mozdulj érte!") arra hívja fel a figyelmet, hogy utazási szokásainkkal mindannyian befolyásolhatjuk lakóhelyünk, környezetünk levegőjének tisztaságát. Miskolcon is erre fognak irányulni a programok.


-csa-