Miskolcon az ivóvíz minősége továbbra is megfelelő

Már egyetlen új beteg sem jelentkezett a miskolci vízfertőzés miatt az orvosoknál.

Az ÁNTSZ megyei szervezete így összesítette a végleges adatokat, mely szerint 3611-en betegedtek meg azért, mert vezetékes vizet ittak. Az ÁNTSZ közölte, hogy Miskolcon az ivóvíz minősége
továbbra is megfelelő, az egészségre ártalmatlan, korlátozás nélkül fogyasztható.

Mobilpress - MCOnet

Szólj hozzá Te is a témához!