Miskolcon még mindig áll a bál

Miskolcon még mindig nem csillapodott le az elmúlt napok vízfertőzési ,,cirkusza".

Ismeretes, hogy a vezetékes hálózatba szennyezett víz került, ennek következtében több mint háromezren szorultak orvosi kezelésre, több százan kórházba is kerültek. Az ügy felelőseinek kiderítésére vizsgálatot indított a megyeszékhely polgármestere, az ÁNTSZ, továbbá a környezetvédelmi és vízügyi miniszter is. A szolgáltató, a Miskolci Vízművek Rt. azt állítja, hogy részéről mulasztás nem történt, a lakosságot idejében tájékoztatták a történtekről és a fejleményekről. A városi vizsgáló bizottság a jövő hétre ígérte tényfeltáró jelentését.

Mobilpress - MCOnet

Szólj hozzá Te is a témához!