Miskolcon még mindig áll a bál
Miskolcon még mindig nem csillapodott le az elmúlt napok vízfertőzési ,,cirkusza".
Ismeretes, hogy a vezetékes hálózatba szennyezett víz került, ennek következtében több mint háromezren szorultak orvosi kezelésre, több százan kórházba is kerültek. Az ügy felelőseinek kiderítésére vizsgálatot indított a megyeszékhely polgármestere, az ÁNTSZ, továbbá a környezetvédelmi és vízügyi miniszter is. A szolgáltató, a Miskolci Vízművek Rt. azt állítja, hogy részéről mulasztás nem történt, a lakosságot idejében tájékoztatták a történtekről és a fejleményekről. A városi vizsgáló bizottság a jövő hétre ígérte tényfeltáró jelentését.
Mobilpress - MCOnet
Szólj hozzá Te is a témához!
Mobilpress - MCOnet
Szólj hozzá Te is a témához!