Munkahelyteremtő beruházás Miskolcon az Új Széchenyi Terv keretén belül
Az ÁTI Depo Zrt., az Új Széchenyi Terv keretében 237 millió forint uniós támogatást nyert el miskolci regionális központjának fejlesztésére. A beruházás első ütemében – az M3-as autópályához közel fekvő 6 hektáros telephelyén – 5900 négyzetméteren modern logisztikai feladatok ellátására alkalmas raktárbázis épül.

A központ fejlesztése már csak kapacitásnöveléssel lehetséges, mert a jelenlegi, több mint 13 ezer négyzetméteres fedett raktáruk

Pfliegler Péter alpolgármester azt hangsúlyozta, hogy olyan partnerekre van szüksége a városnak, mint az ÁTI Depo Zrt., amely hosszútávra tervez Miskolcon. De kiemelte azt is, hogy az új beruházás 8 új munkahelyet teremt a városban.
-kt-
Miskolc Online - mison.hu