Nem volt fűtés és áram Miskolc egyes városrészeiben - Miskolc
Miskolc - Hidegek voltak a radiátorok, és nem volt melegvíz sem hétfő délutánig Miskolc Avasi lakótelepén, a belvárosi városrészben és a Vörösmarty lakótelepeken, néhány óráig pedig áramkimaradás nehezítette a villamosok közlekedését.
A Miskolci Hőszolgáltató (MIHŐ) Kft. tájékoztatása szerint 12 óra körül áramkimaradás miatt állt le a Tatár úti fűtőmű-üzemegység működése, ezért az avasi, a belvárosi, valamint a Vörösmarty lakótelepeken a fűtés és a melegvíz-szolgáltatás is szünetelt. Az Észak-magyarországi Áramszolgáltató Nyrt. (ÉMÁSZ) munkatársai az üzemzavart elhárították, s ezt követően a fűtőmű üzemegysége újraindult.
Az ÉMÁSZ közlése szerint szintén áramkimaradás okozott fennakadást a miskolci villamosközlekedésben hétfőn, a Miskolc-nyugat nevű alállomásukban ugyanis üzemzavar történt. Egy középfeszültségű berendezés meghibásodása miatt több fogyasztó - köztük a tömegközlekedési vállalat is - ellátatlan maradt. A hiba okát a társaság munkatársai még vizsgálják, a hibás berendezés cseréje folyamatban van, az ellátást másik vonalról biztosítják.
Az alállomás épületéből sűrű füst szállt fel, de a helyszínre érkező tűzoltók tüzet nem találtak. Személyi sérülés nem történt. A villamosenergia-szolgáltatás 13.30-ra teljes egészében helyreállt - közölte Csordás Péter, a cég osztályvezető helyettese.
(Forrás: www.miskolcinapilap.hu)
Miskolc linkajánló: miskolclink.mconet.biz
Képeslapküldő – Miskolc : Küldjön képeslapot ismerősének!
Nem volt fűtés és áram Miskolc egyes városrészeiben - Miskolc - Szóljon hozzá Miskolc fórumán!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz
Az ÉMÁSZ közlése szerint szintén áramkimaradás okozott fennakadást a miskolci villamosközlekedésben hétfőn, a Miskolc-nyugat nevű alállomásukban ugyanis üzemzavar történt. Egy középfeszültségű berendezés meghibásodása miatt több fogyasztó - köztük a tömegközlekedési vállalat is - ellátatlan maradt. A hiba okát a társaság munkatársai még vizsgálják, a hibás berendezés cseréje folyamatban van, az ellátást másik vonalról biztosítják.
Az alállomás épületéből sűrű füst szállt fel, de a helyszínre érkező tűzoltók tüzet nem találtak. Személyi sérülés nem történt. A villamosenergia-szolgáltatás 13.30-ra teljes egészében helyreállt - közölte Csordás Péter, a cég osztályvezető helyettese.
(Forrás: www.miskolcinapilap.hu)
Miskolc linkajánló: miskolclink.mconet.biz
Képeslapküldő – Miskolc : Küldjön képeslapot ismerősének!
Nem volt fűtés és áram Miskolc egyes városrészeiben - Miskolc - Szóljon hozzá Miskolc fórumán!
A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet
International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz