Nyitó meccs szombaton: DVTK-REAC
A labdarúgó NB II tavaszi nyitó fordulójában szombaton 17 órától a REAC-ot látja vendégül az Andrássy úti katlanban a DVTK. Kíváncsiak voltunk rá, hogy az MVK Zrt. készül-e a találkozóra?
A múlt hétvégén két bajnoki mérkőzés is elmaradt az NB I-ben és csütörtök reggelre ismét havazott Diósgyőrben. Sverla Bélát, a DSM Kht. munkatársát kérdezte a DVTK, lesz-e meccs szombaton?
A szombaton 17 órakor kezdődő DVTK - REAC összecsapás játékvezetője Veizer Roland lesz. Segítői: Albert István és Horváth Róbert.
"A meccs kezdetére az eljutás különös beavatkozást nem igényel, az oda irányuló forgalom el szokott oszlani." - nyilatkozta a Borsod Online érdeklődésére Braun Csaba, az MVK Zrt. marketing osztályvezetője. "A Tiszairól igénybe vehető a villamos, Thökölyn való átszállással az 1VP, 2VP-re, valamint
Már a hét elején megkezdte a DVTK a tavaszi szezonra szóló bérletek árusítását. Megvásárolható keddtől péntekig 9-16 óra közt a DVTK Stadionban, valamint szombaton 15-16 óra közt a régi tribün melletti pénztárnál. A kanyarba szóló állóhelyre 4800 forintba, míg a két tribün ülőhelyeire 6000 forintba kerül a szezonbérlet.
Forrás: boon.hu, dvtk.hu
-kt-

A szombaton 17 órakor kezdődő DVTK - REAC összecsapás játékvezetője Veizer Roland lesz. Segítői: Albert István és Horváth Róbert.
"A meccs kezdetére az eljutás különös beavatkozást nem igényel, az oda irányuló forgalom el szokott oszlani." - nyilatkozta a Borsod Online érdeklődésére Braun Csaba, az MVK Zrt. marketing osztályvezetője. "A Tiszairól igénybe vehető a villamos, Thökölyn való átszállással az 1VP, 2VP-re, valamint

Már a hét elején megkezdte a DVTK a tavaszi szezonra szóló bérletek árusítását. Megvásárolható keddtől péntekig 9-16 óra közt a DVTK Stadionban, valamint szombaton 15-16 óra közt a régi tribün melletti pénztárnál. A kanyarba szóló állóhelyre 4800 forintba, míg a két tribün ülőhelyeire 6000 forintba kerül a szezonbérlet.
Forrás: boon.hu, dvtk.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu