Párducbébi született - Miskolc

Miskolc - Bemutatták tegnap a Miskolci Állatkert és Kultúrparkban a december közepén született párducbébit, akit csak a sajtó kedvéért hoztak ki az édesanyja mellől.
Az apróság egyelőre egy fűtött helyiségben tölti mindennapjait, a látogatók még nem láthatják.

A bébi most még kisebb, mint egy házimacska. Az anyja fekete, az apja pedig foltos, a kicsi a hím színezetét örökölte, csak úgy, mint nővére, aki egy éve született. Decemberben több faj is szaporulattal örvendeztette meg gondozóit. Egy magyar tarka marha borjúval és egy kisbáránnyal bővült az állatkert állománya. Mozog a kenguru erszénye is. A gondozók szerint azonban még korai lenne az öröm, az anya ugyanis már két kicsinyét is elvesztette az elmúlt években.


(Forrás: www.miskolc.hu)

Párducbébi született - Miskolc - Szóljon hozzá!

A hír támogatója:
Minden ami Internet -> MCOnet Hungary: www.mconet.hu