Rendkívüli esetet rendeltek el a kórházban - Miskolc
Rendkívüli esetnek minősítette a miskolci megyei kórház főigazgatója az ügyeleti díjak miatt kialakult helyzetet,...
...bármikor munkára kötelezheti a gyermeksebészet dolgozóit.
A főigazgató azután döntött így, hogy az orvosok közölték: nem dolgoznak többet annál, amennyit a törvény szerint kell egészen addig, amíg nem kapják meg az ügyeletért a jogszabályban előírt díjat. A gyereksebészeken kívül a traumatológusok sem akarnak önkéntes túlórát vállalni. A főigazgató szerint azonban a kórháznak nincs több pénze, ezért döntött a rendkívüli eset bevezetéséről.
(Forrás: www.miskolcinapilap.hu)
Rendkívüli esetek a miskolci kórházbanSzóljon hozzá!
A főigazgató azután döntött így, hogy az orvosok közölték: nem dolgoznak többet annál, amennyit a törvény szerint kell egészen addig, amíg nem kapják meg az ügyeletért a jogszabályban előírt díjat. A gyereksebészeken kívül a traumatológusok sem akarnak önkéntes túlórát vállalni. A főigazgató szerint azonban a kórháznak nincs több pénze, ezért döntött a rendkívüli eset bevezetéséről.
(Forrás: www.miskolcinapilap.hu)
Rendkívüli esetek a miskolci kórházbanSzóljon hozzá!