''SZEGÉNYEK MINDIG LESZNEK VELETEK'' - Nemzetközi konferencia a szegénységről

"SZEGÉNYEK MINDIG LESZNEK VELETEK" címmel Nemzetközi konferenciát tartanak a szegénységről 2009. május 04 - 05-én a MTA Miskolci Területi Bizottság dísztermében (Miskolc, Erzsébet tér 3.) "Kelemen Didák atya tiszteletére, halálának 265. évfordulója alkalmából".
Az esemény fővédnöke
ERDŐ Péter bíboros, prímás,
esztergom-budapesti érsek

A konferencia helyszíne
MTA Miskolci Területi Bizottság díszterme (Miskolc, Erzsébet tér 3.)

 

Rendezők
Miskolci Egyetem Szociológiai Intézet,
MTA Miskolci Területi Bizottsága
Társadalomelméleti Szakbizottságának
Szociológiai Munkabizottsága,
Ferences Testvérek (OFM, OFM.Conc.),
Pápai Missziós Művek

 

(Forrás: Miskolci Egyetem - uni-miskolc.hu)

 

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon! MCOnet Fórum