Sztrájk lesz a MOL-nál
"Sztrájkot hirdetett a MOL százhalombattai és tiszaújvárosi telephelyein...
...a bértárgyalások sikertelensége miatt a vállalaton belüli három szakszervezet egyike, az Olajipari Szakszervezet.
A 72 órásra tervezett munkabeszüntetés jövő kedden kezdődik. A MOL dolgozóinak mintegy egyötödét képviselő szakszervezet idén 7 százalékos alapbéremelést követel, és a többi között azt várja az olajtársaság vezetésétől, hogy az előző évi adózott nyereség 1 százalékát osszák ki a nem vezető beosztású dolgozók között.
(Forrás: www.radio.hu)
Szólj hozzá Te is a témához!
A 72 órásra tervezett munkabeszüntetés jövő kedden kezdődik. A MOL dolgozóinak mintegy egyötödét képviselő szakszervezet idén 7 százalékos alapbéremelést követel, és a többi között azt várja az olajtársaság vezetésétől, hogy az előző évi adózott nyereség 1 százalékát osszák ki a nem vezető beosztású dolgozók között.
(Forrás: www.radio.hu)
Szólj hozzá Te is a témához!