Szurkolói Találkozó

Az MJJSE 2009.március 19-én, 17.00 órakor szurkolói találkozót szervez a Jégcsarnok I. emelet 130. sz. termében.
A találkozón részt vesz a csapat valamennyi tagja és a szakvezetés is. Lehetőség nyílik kérdések feltevésére, beszélgetésre, valamint tájékoztatásként szó lesz a jövő évi tervekről is.

 

Az MJJSE csapata

Az MJJSE csapata

 

Mindenkit szeretettel vár az MJJSE!

 

Miskolc Városi Szabadidőközpont

 

Miskolc Online - mison.hu

Szólj hozzá a fórumon! MCOnet Fórum