Tartalék kutak üzemben

Az elmúlt héten a csapvízzel való takarékoskodásra hívta fel a figyelmet a miskolci vízszolgáltató cég.
Mára a helyzet megoldódott, erről adott ki közleményt a MIVIZ Kft.


“Az elmúlt napokban kértük a fogyasztóinkat, hogy a vízhiány elkerülése érdekében takarékoskodjanak az ivóvízzel. A fogyasztóink megértése és együttműködése eredményeként sikerült a szolgáltatás folyamatosságát fenntartani. Ezúton köszönjük meg a takarékoskodók és a sajtó segítségét.

Az elmúlt hét végére az ÉRV Zrt. üzembe tudott helyezni tartalék kutakat, és ezáltal a meg növekedett vízfogyasztások fedezhetőek lesznek.”

(Forrás: www.miskolc.hu)

Szólj hozzá Te is a témához!