Tartalék kutak üzemben
Az elmúlt héten a csapvízzel való takarékoskodásra hívta fel a figyelmet a miskolci vízszolgáltató cég.
Mára a helyzet megoldódott, erről adott ki közleményt a MIVIZ Kft.
“Az elmúlt napokban kértük a fogyasztóinkat, hogy a vízhiány elkerülése érdekében takarékoskodjanak az ivóvízzel. A fogyasztóink megértése és együttműködése eredményeként sikerült a szolgáltatás folyamatosságát fenntartani. Ezúton köszönjük meg a takarékoskodók és a sajtó segítségét.
Az elmúlt hét végére az ÉRV Zrt. üzembe tudott helyezni tartalék kutakat, és ezáltal a meg növekedett vízfogyasztások fedezhetőek lesznek.”
(Forrás: www.miskolc.hu)
Szólj hozzá Te is a témához!
“Az elmúlt napokban kértük a fogyasztóinkat, hogy a vízhiány elkerülése érdekében takarékoskodjanak az ivóvízzel. A fogyasztóink megértése és együttműködése eredményeként sikerült a szolgáltatás folyamatosságát fenntartani. Ezúton köszönjük meg a takarékoskodók és a sajtó segítségét.
Az elmúlt hét végére az ÉRV Zrt. üzembe tudott helyezni tartalék kutakat, és ezáltal a meg növekedett vízfogyasztások fedezhetőek lesznek.”
(Forrás: www.miskolc.hu)
Szólj hozzá Te is a témához!