Tavalytól kar, de még most is ünnep

"Bár már több hónapja (még tavaly ősszel) karrá nyilvánították a Miskolci Egyetem korábban egészségtudományi intézetét ...
...(a korábbi szabályozásnak megfelelően még kormányhatározattal), tegnap ez alkalomból tartottak tudományos ülést az intézmény Továbbképző Intézetében.
A rendezvényen Mang Béla helyettes államtitkár is részt vett. "

(Forrás: www.boon.hu)

Szólj hozzá Te is a témához!