Turisztikailag kiemelt területeken is nyírták a füvet
Pásztor Imre, a Miskolc Holding kommunikációs vezetője kiemelte: az időjárás okozta nehézségek ellenére, mindenhol el lesz végezve a munka.
Kezdetben elsősorban a turisztikailag kiemelt területeken, a közparkokban dolgoztak a Városgazda Kft. munkatársai, majd a lakóövezetek következtek.

Fontosnak tartjuk, hogy mindenhová időben odaérjünk, a csapadékos időjárás azonban nagyon kedvez a fű növekedésének, ugyanakkor hátráltatja a kaszálást – emelte ki a kommunikációs vezető.
Ha a munkavégzés üteme engedi, a turisztikailag frekventált helynek számító tapolcai közterületek kaszálását már a jövő hét közepén újra el tudják kezdeni.
Forrás: miskolc.hu
-tk-