Új osztályt nyitottak a miskolci Semmelweis kórházban

Idősek emelt szintű ellátását biztosítják.
Új ápolási osztályt nyitottak a Miskolc belvárosában lévő Semmelweis
kórházban. Az egykori, néhány évvel ezelőtt összeomlott idegosztály helyén
kialakított részlegben az idősek emelt szintű ellátását biztosítják. A több
mint 20 millió forintos osztály átadása után néhány héttel már 30-50 hajlott
korú, állandó felügyeletet igénylő beteg kezelését biztosítja. Az orvosok
munkáját gyógytornász és masszőr is segíti.

Mobilpress - MCOnet