Üres a szín, üres a nézőtér

A Miskolci Nemzeti Színház jelenleg üres, mert a munkatársak nyári szabadságon vannakk. A Nyári Színház Hotel Menthol-előadásaival végleg véget ért a 2008/2009-es évad.
A 2009/2010-es évad bérleteinek és a szeptemberi előadások jegyeinek árusítását 2009. augusztus 24-én kezdik. Első előadás a Kamaraszínházban szeptember 18-án a Leánder és Lenszirom című mesejáték lesz. A nagyszínházi évadot Maxim Gorkij Éjjeli menedékhely című szíművével nyitják okóber 9-én.

(Forrás: mnsz.eu)

-zs-

 

Miskolc Online - mison.hu


Szólj hozzá a fórumon!