Útlezárással az útjavításokért

"Útlezárással az útjavításokért - a tiltakozás sajátos módját választották Sátoraljaújhelyen.
Félpályás útlezárást szervez május 29-31. között a sátoraljaújhelyi polgármester a 37-es számú főút felújításáért. Szamosvölgyi Péter sajtótájékoztatóján elmondta: már több mint egy hónappal ezelőtt felhívták a szaktárca figyelmét arra, hogy a főváros és a megyeközpont irányából a városba vezető egyetlen út állapota a számtalan kátyú miatt, mint ahogyan fogalmazott, minősíthetetlenné vált.

Azóta annyi történt, hogy a Magyar Közút Kht. lemaratta az út felső rétegét a Sárospatak és Sátoraljaújhely közötti szakaszon. A polgármester szerint ez a helyzet átmenetileg elfogadható lenne, ám a Kóka János gazdasági és közlekedési minisztertől kapott tájékoztató levélben az áll, hogy idén biztosan nem folyik tovább az út felújítása."

(Forrás: www.radio.hu)

Szólj hozzá Te is a témához!