Utólagos tandíjemelés lesz az ELTE-n? - Miskolc

Miskolc - Az eredetileg közzétett 105 ezer forintos tandíj helyett 111 ezer forintot szedne az ELTE a szeptemberben beiratkozó hallgatóitól.
A tárca szerint ezt nem teheti meg – tudta meg a Népszabadság.

Az előre bejelentett 105 ezer helyett 111 ezer forintos tandíjat kér majd 2008-ban (második tanévükben) a most beiratkozó hallgatóktól az ELTE, mivel öt százalékuknak tandíjmentességet ad, így a többieknek kell kifizetniük a "hiányzó" összeget – adta hírül az Educatio Press hírügynökség. Az oktatási tárca szerint az ELTE jövőre még nem szedhet ennyi pénzt a hallgatóitól.


forrás: www.miskolcinapilap.hu

Miskolc linkajánló: miskolclink.mconet.biz

Képeslapküldő – Miskolc : Küldjön képeslapot ismerősének!

Utólagos tandíjemelés lesz az ELTE-n? - Miskolc - Szóljon hozzá Miskolc fórumán!

A hír támogatója:

Minden ami Internet -> MCOnet

International - Magyarország: magyarorszag.mconet.biz