Zöld Nyíl: márciustól folytatódik!
Március elsejével folytatódnak a Zöld Nyíl villamosprojekt munkálatai Miskolcon. Ez azt jelenti, hogy a tavasz első napjától csak az Ifjúsági házig (Thököly utca) járnak majd a villamosok.

Zöld Nyíl: márciustól folytatódik!
Köztudott, hogy a villamosbeszerzésre kiírt harmadik közbeszerzési eljárást

Ifjúsági háztól villamospótlók közlekednek majd egészen Diósgyőrig, időben addig, míg ki nem épül az új pálya, azaz ki nem cserélik a síneket. A villamospótlók beállítása komoly forgalmi változásokkal jár majd, érinti az 1-es és az 1A-s autóbuszok közlekedését is. Az autósoknak is fel kell készülniük a terelésekre, hiszen a villamosvonal mentén csak egy irányban mehet a forgalom.
Forrás: boon.hu
-kt-
Miskolc Online - mison.hu