Zöldhulladékot gyűjtenek Miskolcon - Miskolc

Miskolc - A hétvégén folytatódik a zöldhulladék-gyűjtési akció Miskolcon.
A város Szirma nevű városrészéből viszik el a házak elé kirakott levágott füvet vagy fanyesedéket a városi szemétszállító cég munkatársai. Mivel próbaüzemről van szó, a szállításért egyelőre nem kell fizetniük a lakóknak.

A szolgáltatást Miskolc-Tapolcán már igénybe vehették a lakók néhány héttel ezelőtt. A cég ügyvezetője, Varga Zoltán a Független Hírügynökségnek elmondta, aki kéri, annak biztosít a cég zöld zsákokat, amelybe a hulladékot beletehetik. Az anyagot a cég telephelyén komposztálják. A komposztot idén a Hejőpapiban lévő szemétdepó takarására használják. Jövőre a városi zöldfelületet kezelik majd vele. Azok a lakók pedig, akik leadják zöld hulladékaikat, ingyen vihetnek belőle egy zsákkal.


forrás: www.miskolcinapilap.hu

Miskolc linkajánló: miskolclink.mconet.biz

Képeslapküldő – Miskolc : Küldjön képeslapot ismerősének!

Zöldhulladékot gyűjtenek Miskolcon - Miskolc - Szóljon hozzá Miskolc fórumán!

A hír támogatója:


Weblap gyártás, Weblap menedzselés, Kereső optimalizálás. Minden ami Internet-> MCOnet International - Magyarország:

www.mconet.biz, www.mconet.hu