2007. december 08. 06:39 6,6 milliárdért újult meg a 37-es főút - Miskolc
Miskolc - Átadták a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Felsőzsolcánál a 37-es számú főút új, négysávos szakaszát, a beruházás bruttó bekerülési költsége mintegy 6,6 milliárd forint volt.