2007. january 27. 06:21 Ezernél többen demonstráltak a miskolci Szent Ferenc kórház megmentéséért - Miskolc
Miskolc - Kása Miklós, a kórház igazgató-főorvosa úgy vélte: "hazárdjáték, amit ma a politika tesz, művel az egészségüggyel, ezen belül a mi gyógyító intézetünkkel".